Vilniaus Šri Šri Nitai Gaurasundaros šventykla

Šis puslapis yra skiriamas

Jo Dieviškajai Malonei

A.Č. Bhaktivedanta Svami Prabhupadai
Tarptautinės Krišnos Sąmonės organizacijos (ISKCON) Ačarjai Įkūrėjui

2018 m. Vyresnių atsidavusių susitikimas (Kauno atsidavusiems skirta informacija)

Brangūs atsidavusieji,

Vilniaus šventyklos atsidavusieji iškėlė iniciatyvą 2018 metais organizuoti sakykim "vidurinės" kartos atsidavusiems skirtą bendrą susitikimą. T.y. yra noro padaryti susitikimą, kuriame susitiktų visi Vilniaus ir Kauno šventyklų atsidavusieji, kurie prisijungė ir aktyviai ar ne tiek aktyviai dalyvavo šventyklos gyvenime laikotarpyje apytiksliai nuo 1990 metų iki 2010 metų.

Vilniaus šventyklos kviečiamų atsidavusių sąrašą galima peržiūrėti čia.

Taip pat norime sukviesti visus atsidavusius iš įvairių tolimų šalių (kai kurie atsidavusieji išvažiavo gyventi į kitas šalis). Todėl yra nuspręsta šiais metais rinkti tik pradinę kontaktinę informaciją, susisiekti atsidavusiais ir patį susitikimą padaryti 2018 metų vasarą.

Preliminariai yra planuojama susitikimą padaryti Ignalinos rajone vienoje iš sodybų kažkur liepos mėnesį. Krišna Katha prabhu sutiko patarpininkauti, kad išsinuomotume nebrangiai kokią nors sodybą ir savo ruožtu jis galės suteikti valtis žygiui upėmis už nedidelę kainą, kuri padengtų elementarias įrangos pristatymo ir grąžinimo išlaidas.

Dabar lieka klausimas ką pakviesti ir kas pakvies - kviečiame visus, nesvarbu ar jie liko atsidavusiais, neliko, ISKCON`o, ne ISKCON`o atsidavusieji  ir t.t.

Prašau prisijungus prie svetainės pakomentuoti šį skelbimą ir parašykite ką Jūs norėtumėt asmeniškai arba kad kiti pakviestų. Taip pat jeigu kas turite kieno kokius kontaktinius duomenis, tai parašykite komentare ir tuos kontaktinius duomenis. Aš kas kažkiek laiko peržiūrėsiu komentarus ir duomenis perkelsiu į neviešą laikmeną.

Žemiau pradėsiu rašyti lentelę ką kviečiame. Rašykite savo pasiūlymus ir aš juos patalpinsiu į lentelę. Taip pat parašykite apie savo pageidavimą dalyvauti, jeigu Jūs pradėjote lankytis šventykloje laikotarpyje apie 1990 - 2010 metus. Jeigu Jūs esate užsiregistravę svetainėje ir nurodėte registruojantis savo kontaktinius duomenis, tai juos atskirai nurodyti nereikia. Tiesiog parašykite, kad Jūs dalyvausite ir tiek.

 

P.S. Renginys bus "šeimyninis", todėl kviečiame kartu su savo sutuoktiniais ir vaikais. Pridedama nuotrauka daryta matomai apie 1995-2000 metus. Kilo dar viena idėja - renginį padaryti asmeninį. T.y. jeigu Jūs sutinkate jame dalyvauti, tuomet Jus paprašysiu, kad taip pat asmeniškai ką nors pakvietumėte jame dalyvauti ir savo pažįstamų atsidavusių. Tuo pat metu renginio metu Jūs turėsite tais atsidavusiais ir pasirūpinti - priimti, suteikti visą reikalingą informaciją, po renginio išlydėti.

 

Kauno šventyklos atsidavusių koordinatorius,
Sadbhudža Čaitanja d.

Garbės svečiai:

JŠ Nirandžana Svamis (jeigu leis sveikata)
JŠ Bhakti Svarupa Čaitanja Svamis
Lietuvos "pirmieji" atsidavusieji (prisijungė prie Krišnos sąmonės 1980-1990 metais) su šeimomis

Žemiau yra sutikusių dalyvauti arba su kuriais dar bus susisiekta atsidavusių sąrašas. Pirmoje eilėje susisiekiame su atsidavusiais, kurie prisijungė prie Krišnos sąmonės laikotarpyje tarp 1990-2010 metais.

Vardas Kas pakvies/rūpinsis Ar yra kontaktinė informacija Statusas
Anandi d. ir šeima Džataju d. yra dalyvaus
Arindama d. su žmona Sabhudža Čaitanja d. yra dalyvaus
Kedaranatha d., bhn. Rima ir vaikai Džataju d. yra  
Sadbhudža Čaitanja d. ir šeima Džataju d. yra dalyvaus
Vaikunthanatha d. su žmona Džataju d. yra dalyvaus
       
       

 

 

Komentarai

Anandi das portretas
Anandi das on Liepa 2, 2017 - 8:21am

Dar NityanandaRam prabhu butinai i sarasa reikia itraukti.


Fatal error: Call to undefined method BirthdaysBirthday::isLeapYear() in /home/vilnius/web/gauranga.lt/public_html/sites/all/modules/birthdays/birthdays.module on line 614