Vilniaus Šri Šri Nitai Gaurasundaros šventykla

Šis puslapis yra skiriamas

Jo Dieviškajai Malonei

A.Č. Bhaktivedanta Svami Prabhupadai
Tarptautinės Krišnos Sąmonės organizacijos (ISKCON) Ačarjai Įkūrėjui

Vilniaus šventyklos grupių projektas arba mūsų požiūris į bet kurią iniciatyvą


Harė Krišna, brangūs atsidavusieji.

Prieš kelis metus buvo pristatytas planuojamas įgyvendinti Grupių projektas.

Po ištagoščio palaipsniui šis projektas buvo įgyvendintas ir šiuo metu jis jau tapo funkcionuojančiu. Žemiau yra trumpas projekto pristatymas. Jeigu kiltų kokių pastabų ar klausymų, kviečiame jais pasidalinti artimiausiame ištagoštyje.

 

Projekto koordinatorius,
J.t. Džataju d.

 

Šio projekto tikslas yra suteikti galimybę kiekvienam atsidavusiam pagal savo savybes surasti savo vietą šventykloje. T.y. jeigu Jūs turite vadovavimo sugebėjimų, tuomet mes kviečiame prisijungti prie šio projekto ir tapti kurios nors Jums patinkančios grupės vadovu. Taip pat jeigu Jums daugiau patinka tiesiog būti grupės nariu ir atlikti kažkokius grupei aktualius veiksmus, tuomet mes kviečiame prisijungti prie bet kurios grupės veiklos.

Iš tiesų kalba eina apie iniciatyvą. Jeigu Jūs turite iniciatyvos ką nors padaryti Krišnos ir kitų atsidavusių labui, tuomet Jūs natūraliai tos iniciatyvos įgyvendinimui su kuo nors kalbėsite, ieškosite padejėjų ir tai reikš, kad susikurs kažkokią to projekto grupelė.

Taip pat šio projekto tikslas yra leisti kiekvienam atsidavusiam išreikšti savo iniciatyvą - jeigu Jūs matote kokią nors problemą, kurią Jūs manote galintys išspręsti, tuomet Jūs galite imtis tą problemą išspręsti ir šis projektas yra skirtas Jums.

Principai:

1. Kiekvienos grupės veikla negali prieštarauti keturiems pamatiniams vaišnavų principams. 
2. Kiekviena grupė turi teisę pradėti ir įgyvendinti bet kurį projektą jeigu jo įgyvendinimas neprieštarauja 1-am principui. 
3. Jeigu projekto įgyvendinimas gali turėti teisinių pasekmių bendruomenei, tuomet jo įgyvendinimą preliminariai reikia suderinti su šventyklos Taryba.
4. Įgyvendinus projektą Taryboje vyks projekto aptarimas. Galimi įvertinimai:
a) projektas įvykdytas labai gerai ir jeigu tai yra tęstinis projektas, tuomet jis ir toliau gali būti vykdomas;
b) projektas yra geras, tačiau yra tam tikrų pastabų, kurias reikėtų ištaisyti;
c) projektas yra labai blogos kokybės, daug pastabų, nusiskundimų ir geriau būtų jį toliau nevykdyti.  

Vilniaus šventyklos esamos ir ateityje laukiamos grupės pdf formate


Dalintis

Fatal error: Call to undefined method BirthdaysBirthday::isLeapYear() in /home/vilnius/web/gauranga.lt/public_html/sites/all/modules/birthdays/birthdays.module on line 614