Vilniaus Šri Šri Nitai Gaurasundaros šventykla

Šis puslapis yra skiriamas

Jo Dieviškajai Malonei

A.Č. Bhaktivedanta Svami Prabhupadai
Tarptautinės Krišnos Sąmonės organizacijos (ISKCON) Ačarjai Įkūrėjui

Šventyklos plėtros projektas

1108 Vilniaus šventyklos mecenatai

Sveiki,

džiaugiamės, kad apsilankėt Vilniaus šventyklos plėtros puslapyje.

Šiuo metu Vilniaus šventykla glaudžiasi nedidelėse patalpose Raugyklos g. 23-1, Vilnius. Paprastai sekmadieninių programų ir švenčių metu būna tikrai ankšta ir gan tvanku susirinkus daug svečių. Norime kažkaip mėginti šią situaciją keisti ir atitinkamai įsigyti naujų patalpų, kad būtų daugiau vietos. Kviečiame Jus pagal savo galimybes padėti mums išspręsti šį rūpestį ir tapti vienu iš daugelio šventyklos mecenatų, kurie reguliariai aukoja lėšas šiam tikslui.

Aišku, galima būtų pasakyti, kad Viešpaties šventykla yra jo paties reikalas ... Jei jis panorės - ji atsiras, jeigu ne - neatsiras. Tačiau, iš esmės, tai yra tiesiog galimybė kiekvienam iš mūsų sudalyvauti Viešpaties rūpestyje - jo rūpestį padaryti savo rūpesčiu ir atitinkamai, panašu, kad jis visdėlto šias pastangas kažkada pastebės.

Šiame puslapyje mes mėginsime reguliariai įkelti naujausią informaciją apie tai, kas yra nuveikta šia linkme.

 

Pagarbiai,

projekto koordinatorius, Džataju d.

 

 

Trumpas projekto pristatymas

Artimiausias tikslas – išpirkti kurį nors butą dabartiniame šventyklos pastate tikrąja nekilnojamo turto rinkos kaina.

Vystant šį projektą bus ieškomi ir kiti patalpų variantai, kadangi panašu, kad perkant patalpas esamame name ir jas renovuojant, kvadratinio metro kaina gali pranokti šiuo metu siūlomų, senamiestyje esančių, kitų analogiškų patalpų kainą.

Lėšų rinkimas vyks siūlant atsidavusiems prisijungti prie šio projekto aukojant dešimtadalį savo pajamų Viešpačiui išpirkti patalpas Jo šventyklai.

Dešimtadalis pajamų reiškia tai, kad juos paaukojus mūsų asmeninis biudžetas per daug nenukentės. Taip pat įdėjus šiek tiek pastangų bus gautos papildomos pajamos, dėka kurių asmeninis biudžetas liks kaip ir buvęs. Tačiau šios papildomos, nedidelės pastangos, reikš meditaciją į Viešpatį, į tarnystę Jam plečiant Jo šventyklą.    

Aišku, mes lauksime ir bet kokio mažesnio dydžio aukų. Bet kuriuo atveju, Viešpats pastebės šias atsidavusio pastangas Jį patenkinti.

Ką sako šventraščiai apie aukojimą šventyklos statybai?

  • «Tas, kas stato Viešpaties Krišnos šventyklą, išsivaduos nuo visų nuodėmingų pasekmių, kurias jis sukūrė per septynis savo paskutinius gimimus, ir visi jo protėviai išsivaduos nuo pragariško gyvenimo. Tas, kas stato Viešpaties Višnu šventyklą, gyvens Jo amžinoje buveinėje tiek tūkstančių metų, kiek dulkių dalelių guli ant grindų. Tas, kas piešia (tapo) Viešpaties Krišnos šventyklą, gyvens Viešpaties Višnu buveinėje tol, kol egzistuoja vandenynas.»

Skanda Purana

 

  • «О brahmana, tas, kas paprasčiausiai galvoja apie Aukščiausio Viešpaties šventyklos statymą, tuoj pat išsivaduoja nuo visų nuodėmingų pasekmių. Ką gi tuomet sakyti apie gėrį, kurį žmogus gauna iš tiesų statydamas Viešpaties šventyklą remdamasis aprašytais nurodymais. Niekas negali teisingai nurodyti gėrį, kurį gauną tas, kas stato Viešpaties Višnu šventyklą tik iš 8-ių plytų. Toliau, įsivaizduok, kokį gi gėrį gauna tas, kas stato didelę šventyklą.»

Hajaširša pančaratra

 

  • «Tie, kurie pastoviai medituoja su tyru intelektu, galvodami: «Mes pastatysime Viešpaties Hari šventyklą», — išsivaduoja nuo visų per paskutinius šimtą gimimų sukauptų nuodėmingų pasekmių. Tie, kas stato Viešpaties Hari šventyklą, greitai perkelia 10 000 buvusių ir būsimų savo šeimos kartų į Viešpaties Višnu buveinę. Jeigu turtingas žmogus stato Viešpaties Hari šventyklą, išleisdamas tam šimtus tūkstančius rupijų, arba jeigu neturtingas žmogus stato Viešpaties Hari šventyklą, išleisdamas tam pusę šio kiekio ar dar mažiau, - abudu gauna vienodą gėrį.»

Аgni Purana

 

  • «Netgi tie, kas vaikystėje, žaisdami, statė Viešpaties Vasudevos šventyklą iš molio, pakils į transcendentinę Viešpaties Hari buveinę.»

Višnu-rahasja

 

Prašome lėšas šventyklos plėtrai pervesti į bet kurią vieną iš šių sąskaitų:
LT097044060006582453 (SEB bankas)
LT637300010118511873 (Swedbank bankas)

Gavėjas - Vilniaus m. Krišnos sąmonės religinė bendruomenė, gavėjo kodas – 192055843, paskirtis – parama šventyklos plėtrai;  jei nenorite, kad būtų skelbiamas Jūsų vardas įrašykite  - parama šventyklos plėtrai (vardo neskelbti)

Galima tiesiogiai jas perduoti šventyklos iždininkui Gaura Krišnai prabhu arba bhn. Aurintai. Ji šiuo metu sudarinėja sąrašus atsidavusių, kurie nori kas mėnesį kažkiek aukoti šventyklos plėtrai.

Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis į projekto koordinatorių Jatayu pr. 8-646-09999, info@garuda.lt, bhn. Aurintą, invazy@gmail.com, arba šventyklos iždininką Gaurą Krišną pr. 8-685-83662.

Pasinaudojus PayPal sistemos paslauga galima padaryti paaukojimą įvedus savo kreditinės/debetinės kortelės duomenis. Atskirai registruotis šiam veiksmui PayPal sistemoje nereikės.

 


Fatal error: Call to undefined method BirthdaysBirthday::isLeapYear() in /home/vilnius/web/gauranga.lt/public_html/sites/all/modules/birthdays/birthdays.module on line 614