Vilniaus Šri Šri Nitai Gaurasundaros šventykla

Šis puslapis yra skiriamas

Jo Dieviškajai Malonei

A.Č. Bhaktivedanta Svami Prabhupadai
Tarptautinės Krišnos Sąmonės organizacijos (ISKCON) Ačarjai Įkūrėjui

Vilniaus šventykla

Tarptautinės Krišnos sąmonės bendrijos (ISKCON) Vilniaus centras buvo įregistruotas 1989 metais. Tuo metu iš Indijos atkeliavo ir mūsų garbinamos Dievybės, Šri Šri Nitai Gaurasundara.

Pagrindinės šventyklos veiklos kryptys:

  • suteikti dvasinį prieglobstį visiems, trokštantiems dvasingumo. Tuo tikslu kasdien rengiamos programos, kurių metu skaitomi autentiški Vedų šventraščiai („Bhagavad-gita“, „Šrimad-Bhagavatam“ ir kiti), giedamos mantros, vyksta garbinimo apeigos, vaišinama pašventintu maistu (prasadam). Sekmadieniais rengiama ypatinga svečių programa (nuo 15.00).
  • skleisti dvasinį žinojimą ir šviesti visuomenę. Tuo tikslu yra platinami šventraščiai, gatvėse giedami šventieji vardai, rengiamos viešos paskaitos ir kiti švietėjiški renginiai, taip pat dalyvaujama mieste vykstančiose šventėse.
  • siekiant pamaitinti alkstančius ir skurstančius (ir ne tik) vykdoma „Harė Krišna maistas kūnui ir sielai“ programa, funkcionuoja labdaros valgykla Architektų g. 152.

Kviečiame jus apsilankyti mūsų šventykloje ir sužinosite daugiau.

Galite prisijungti prie šventyklos pranešimų siuntimo sistemos. Prisijungimo formos nuorodos adresas.

Taip pat galima prisijungti ir per šventyklos FACEBOOK'e profilį.

Nuolankiai prašome paremti mūsų veiklą.

Daugiau apie Krišnos sąmonę lietuvių kalba:


Fatal error: Call to undefined method BirthdaysBirthday::isLeapYear() in /home/vilnius/web/gauranga.lt/public_html/sites/all/modules/birthdays/birthdays.module on line 614