Padėka visiems prisidėjusiems prie Govardhano ir Šrilos Prabhupados švenčių

govardhan-puja

Śrīla Raghunātha Dāsa Gosvāmis apie Govardhaną sako:
vinā bhavet kiṁ hari-dāsa-varya-
padāśrayaṁ bhaktir ataḥ śrayāmi
yam eva saprema nijeśayoḥ śrī-
govardhano me diṣatām abhīṣṭam

Negavus lotosinių Govardhano, geriausio iš Śrī Hari tarnų, kupino meilės Śrī Rādhā-Kṛṣṇai, pėdų prieglobsčio, kaip galima kada nors pasiekti tyrą atsidavimo tarnystę? Lai šis Govardhanas išpildo mano vidinį troškimą ir suteikia ypatingą tarnystę Śrī Rādhai ir Kṛṣṇai, kai Jie susitinka daugelyje jo giraičių.“

Taigi dar kartą dėkoju visiems ir tikiuosi, kad pats entuziazmas prisidedant visiems tik augs, džiugu, jog atsidavimas kiekvienais metais kryptingai didėja, o tarnystės nuotaika vis stipriau persmelkia kiekvieno širdį ir protą. Ačiū Visiems, kurie dalyvavo ir prisidėjo,- be Jūsų visų nebūtų nuostabios atmosferos šventėse! Iš anksto atsiprašau, jeigu ko nepaminėsiu tarp prisidėjusių šventėje, žmonių skaičius iš ties didelis, pastebimas tarnystes prieš, po ir per šventę turi apie 100 bhaktų ir jiems gero linkinčių.

Ypatinga padėka, Doyal Govindai, Shyamanandai už palaikymą ir visapusišką pagalbą. Dėkui ir kitiems aktyviems susirinkimų dalyviams: Gaura Krišnai, Mildai, Jelenai, Mildai, Egidijui ir kitiems. Svarbu pastebėti, jog pasiruošimas šventei prasideda kur kas anksčiau, minėti žmonės padeda sudarant scenarijų, parenkant tam tinkamą dieną. Nuolat galvojama kaip šventę pagerinti.

Ačiū visai Švento Vardo vienuolyno komandai, be kurios ši šventė būtų visai kitokia. Jūs visi labai brangūs ir labai laukiami visose šventėse. Ačiū Džaganatha Prijai už gražią paskaitą.

Dėkui Dvarakos komandai už širdžiai mielą spektaklį, už įneštą jaukumą, vaišes bei pagalbą susitvarkant. Džiugu, jog vis dažniau turime galimybę švęsti kartu.

Ačiū pudžiariams Ananda Gopalui ir Anuradhai, kurie atvyko kartu su Govardhano Šila, ko pasekoje buvo galimybė stebėti nuostabią abhišekos ceremoniją. Ačiū Rasa Prijai, kad taip nuostabiai ir su tokiu dėmesingumu ir rūpesčiu pasirūpino pačios abhišekos reikmėms bei kaip visuomet gražiai papuošė altorių gėlėmis.

Ačiū visai Govardhano puošimo, lipdymo ir gaminimo komandai; Pats kalnas tapo pagrindiniu šventės akcentu, ko pasekoje geros emocijos, šypsenos buvo matyti kiekviename veide. Dėkui Mathura Lila Prijai už gražų tarnystės ir atsakomybės pavyzdį, už sugebėjimą įkvėpti ir suburti aplinkinius. Dėkui Gabrielei, Ligitai, Lalitai, Kristinai, Evelinai, Laurai ir kitoms merginoms už pagalbą.

Virtuvėje iš ties ačiū Raimondui, Omkara Višnu, Ramūnui, Evaldui, Jonui bei kitiems pagalbininkams prisidėjusiems prie gardžių vaišių gaminimo. Iš ties didelis ačiū Arūna Krišnai prabhu už nuolankumo ir atsidavimo pavyzdį, už pagalbą ruošiantis bei gaminant!

Ačiū Egidijui už programos pravedimą ir transcendentines Šrilos Prabhupados knygas!

Jelenai, už tarnystės pavyzdį, svečių pasitikimą, nuostabiai pagamintą Govardhano (altoriaus) foną bei gerą nuotaiką šventės metu.

Lalitukei už naujus nuostabius Dievybių rūbelius!

Ravi Ločanai prabhu ir jo komandai už sklandžiai organizuotą prasado dalinimą.

Aurintai ir komandai už šaunią iniciatyvą rinkti pinigėlius Šventyklos plėtrai gaminant ir vaišinant bhaktus.

Dėkoju visai kirtano komandai, bei Nadija Bihariui už jos organizavimą. Dėkui Ravi Ločanai das, Sytai, Ašvini Kumarui ir visiems muzikantams, kurie prisidėjo, jog transcendentiniai garsai suvirpintų kiekvieno širdį. Ačiū Sytai už puikų pavyzdį ir reikalingas pastabas ir priminimus apie kirtano drauge svarbą ir reikšmę.

Džiugina naujieji savanoriai, kurie iš ties stipriai prisidėjo tiek prieš tiek ir po šventės susitvarkant. Tai Višnu iš Indijos ir Milana iš Serbijos. Duok, Dieve, jiems ir toliau džiuginti bhaktus bei su dėkingumu ir meile prisidėti prie Šrilos Prabhupados misijos
.
Ačiū Modestui, Evaldui ir Kęstučiui už laiku atgabentas Prasadą bei bhogą.

Ačiū Nritja Gopalui už sklandų vertimą.

Ačiū Virgiui už profesionalų darbą ruošiant apšvietimą bei rūpinantis garsu.

Ačiū Radha Krišnai, kad taip rūpestingai atveža Viešpačius į šventę bei juos prižiūri.

Ačiū Šatakulai Prabhu už svečių išlydėjimą.

Ačiū Ryčiui, Donatui, Almiui, Algiui už pagalbą pervežant daiktus.

Ačiū visiems pasilikusiems susitvarkyti, šį kartą tikriausiai rekordinis kiekis žmonių prisidėjo prie tvarkymosi, iš ties nuostabu kaip bendruomenės sąmoningumas auga bei tarpusavio santykiai darosi vis gražesni ir brangesni. Ačiū Rasai už pagalbą plaunant Indus ir virtuvę iki pat vėlyvo vakaro, nors šventėje net nedalyvavo, už gražų ir įkvepiantį jos pavyzdį.

Ačiū visiems parėmusiems finansiškai, jūsų dosnumas leido įgyvendinti idėjas, pavaišinti visus atvykusius, išsinuomoti salę bei padengti kitas reikalingas išlaidas. Ačiū, tai iš ties svarbu!

Ačiū vyresniems bhaktams už neįtikėtinai gražias idėjas, už kūrybiškumo pavyzdžius, už rūpestį bei patarimus. Be galo džiugu pasimokyti atsidavimo tarnystės nuotaikos iš seniau praktikuojančių.

Ypatingai dėkoju Gaura Krišnai už nufilmuotas ir sumontuotas nuostabias akimirkas. Smagu matyti kokį profesionalumą ir atsidavimo gražų pavyzdį rodo Gaura Krišna. Filmuota medžiaga:
Paskaita: https://www.youtube.com/watch?v=Fsej7XMhOdE
Govardhano Šventė https://www.youtube.com/watch?v=ShPqXs9jrX8

Ačiū visiems padėjusiems reklamuoti renginį, taip pat visiems kurie atėjote ir buvote kartu.

Žodžiu, visus paminėti būtų sunku, kadangi sąrašas dar tęstus ilgai. Didelis ačiū visiems ir iki susitikimo 2019 metais artėsiančiose šventėse. Artimiausios – Viešpaties Nitjanandos ir Viešpaties Čaitanjos atėjimo dienos.

Galima pasidžiaugti, jog šiai dienai surinkta paaukojimų pakankamai jog šventės atsipirktų, tačiau laukiu dar kai kurių duomenų patikslinimo, kad galėtume pateikti galutinius skaičius balanse. Visos likusios lėšos bus naudojamos kitoms išvykstamosios šventėms rengti.

Jeigu kas nespėjote ir norėtumėte prisidėti, tokia galimybė yra; likę paaukojimai bus naudojami kitoms šventėms. Primenu, kad turint pradinį biudžetą yra lengviau planuoti ir organizuoti pačią šventę bei taip tinkamai reprezentuoti ISKCON`o judėjimą. AČIŪ visiems!

Norintys paremti renginį galite paaukoti į vieną iš mūsų sąskaitų (mokėjimo paskirtyje nurodant “Išvykstamoms šventėms”):

Vilniaus Krišnos sąmonės religinei bendruomenei
Swedbank banke LT177300010118511925
SEB banke LT107044060001303307

Taip pat nuolankiai prašau jūsų atsiliepimų bei nuomonių, kurių lauksiu el. paštu evaldas.palskys@gmail.com arba tel.: +7067764070. Atsiprašau už klaidas bei dėkoju už vertingą laiką drauge ir galimybę mokytis.

Nuolankiai
Jūsų tarnas Evaldas

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus paviešintas.


*