Встреча старших преданных

Vilnius ISKCON devotees

ИНФОРМАЦИЯ ГОТОВИТСЯ

 

Brangūs atsidavusieji,

praeitais metais šventyklos Taryba suorganizavo ir pakvietė į bendrą susitikimą pačius pirmuosius Vilniaus šventyklos atsidavusius. Tai buvo labai asmeninis renginys, todėl mes kvietėm į jį pirmus atsidavusius asmeniškai ir nei prieš renginį, nei po jo apie jį viešai svetainėje neskelbėm.

Šiais metais buvo noras organizuoti sakykim «vidurinės» kartos atsidavusiems skirtą bendrą susitikimą, tačiau atsirado pasiūlymų sukviesti visus atsidavusius iš įvairių tolimų šalių (kai kurie atsidavusieji išvažiavo gyventi į kitas šalis). Todėl yra nuspręsta šiais metais rinkti tik pradinę kontaktinę informaciją, susisiekti su tais atsidavusiais ir patį susitikimą padaryti 2018 metų vasarą.

Taigi, mintis yra sukviesti visus atsidavusius, kurie prisijungė ir aktyviai ar ne tiek aktyviai dalyvavo šventyklos gyvenime laikotarpyje apytiksliai nuo 1990 metų iki 2010 metų.

Preliminariai yra planuojama susitikimą padaryti Ignalinos rajone vienoje iš sodybų kažkur liepos mėnesį. Krišna Katha prabhu sutiko patarpininkauti, kad išsinuomotume nebrangiai kokią nors sodybą ir savo ruožtu jis galės suteikti valtis žygiui upėmis už nedidelę kainą, kuri padengtų elementarias įrangos pristatymo ir grąžinimo išlaidas.

Dabar lieka klausimas ką pakviesti ir kas pakvies — kviečiame visus, nesvarbu ar jie liko atsidavusiais, neliko, ISKCON`o, ne ISKCON`o atsidavusieji  ir t.t.

Prašau prisijungus prie svetainės pakomentuoti šį skelbimą ir parašykite ką Jūs norėtumėt asmeniškai arba kad kiti pakviestų. Taip pat jeigu kas turite kieno kokius kontaktinius duomenis, tai parašykite komentare ir tuos kontaktinius duomenis. Aš kas kažkiek laiko peržiūrėsiu komentarus ir duomenis perkelsiu į neviešą laikmeną.

Žemiau pradėsiu rašyti lentelę ką kviečiame. Rašykite savo pasiūlymus ir aš juos patalpinsiu į lentelę. Taip pat parašykite apie savo pageidavimą dalyvauti, jeigu Jūs pradėjote lankytis šventykloje laikotarpyje apie 1990 — 2010 metus. Jeigu Jūs esate užsiregistravę svetainėje ir nurodėte registruojantis savo kontaktinius duomenis, tai juos atskirai nurodyti nereikia. Tiesiog parašykite, kad Jūs dalyvausite ir tiek. Kviečiamų ir sutikusių dalyvauti atsidavusių lentelė matosi paspaudus nuorodą «Skaityti daugiau».

P.S. Renginys bus «šeimyninis», todėl kviečiame kartu su savo sutuoktiniais ir vaikais. Pridedama nuotrauka daryta matomai apie 1995-2000 metus. Kilo dar viena idėja — renginį padaryti asmeninį. T.y. jeigu Jūs sutinkate jame dalyvauti, tuomet Jus paprašysiu, kad taip pat asmeniškai ką nors pakvietumėte jame dalyvauti ir savo pažįstamų atsidavusių. Tuo pat metu renginio metu Jūs turėsite tais atsidavusiais ir pasirūpinti — priimti, suteikti visą reikalingą informaciją, po renginio išlydėti.

Norint peržiūrėti kviečiamų atsidavusių sąrašą paspauskite «Skaityti daugiau»

Jūsų tarnas,
Džataju d.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*