2023.09.08 Šrilos Prabhupados Vjasa-pudža

🌷🌺🌹💖💖🌹🌺🌷
✨Kviečiame visus į Vilniaus Šri Šri Nitai Gaurasundaros šventyklą (Raugyklos g. 23, Vilnius) švęsti ypatingą dieną kartu.✨
🙏 Šrila Prabhupada gimė 1896 m. Kalkutoje, Indijoje. Būdamas dvidešimt dvejų metų amžiaus, Jis sutiko savo dvasinį mokytoją – Šrilą Bhaktisidhantą Sarasvatį Thakurą, kuris paskatino Šrilą Prabhupadą skleisti Čaitanjos Mahaprabhu misiją anglų kalba.
Būdamas šešiasdešimt devynerių, Šrila Prabhupada išvyko iš Indijos į JAV. Per dvylika metų viešėjimo JAV Jis įkūrė pasaulinį judėjimą – Tarptautinę Krišnos sąmonės draugiją – ir išvertė daugiau nei aštuoniasdešimt knygų apie Krišnos sąmonę.
🙏 Šrila Prabhupada (1896-1977) buvo vienas iš ryškiausių dvidešimto amžiaus dvasinių lyderių. Nepaprastas iššūkis, kurį jis priėmė ir sėkmingai įvykdė, buvo paties materialistiškiausio mūsų laikų jaunimo, ir ne keleto, bet tūkstančių jų transformacija į pačias dieviškiausias asmenybes su pačiais aukščiausiais dvasiniais ir etiniais idealais. Šis stebuklingas laimėjimas neturi lygių nei praeityje nei dabar ir greičiausiai niekuomet neturės ateityje.
🌷🌺🌹💖Šventės, skirtos Šrilos Prabhupados atėjimo į šį pasaulį dienai paminėti, programa:
Penktadienis (rugsėjo 8 d.)
✨ 11.00 – Šrilos Prabhupados maudymas.
✨ Žiedlapių siūlymas, guru pudža. Paskaita (Vradžarenu prabhu).
Šventinės vaišės.
✨16.00 val. – Harinama.
💖✨🌷HARĖ KRIŠNA HARĖ KRIŠNA KRIŠNA KRIŠNA HARĖ HARĖ HARĖ RAMA HARĖ RAMA RAMA RAMA HARĖ HARĖ🌷✨💖
✨Jeigu norite paremti šventę, tai galite padaryti pervedant paramą į vieną iš sąskaitų, mokėjimo paskirtyje nurodant „Šrilos Prabhupados Vjasa-pudža”:
Vilniaus m. Krišnos sąmonės religinei bendruomenei
Swedbank banke LT177300010118511925
SEB banke LT107044060001303307
💖✨Linkime visiems džiaugsmingos Šrilos Prabhupados Vjasa-pudžos✨💖