Bhagavad GitaVisame pasaulyje Harė Krišna pasekėjai yra žinomi kaip išplatinantys daugiausia religinės literatūros. Jo Dieviškoji Malonybė A.C Bhaktivedanta Svamis Prabhupada į anglų kalbą yra išvertęs apie 80 tomų vedinės literatūros, tarp jų gerai žinomus pasaulyje senovės Indijos šventraščius: Bhagavad Gītą, Śrīmad Bhāgavatam bei Čaitanya Čaritamrita.

Daugelis Jo išverstų knygų yra naudojamos kaip vadovėliai, dėstant Indijos bei Rytų filosofiją įvairiuose pasaulio universitetuose.

Jo Dieviškos Malonybės A.C Bhaktivedanta Svamio mokiniai bei pasekėjai, vykdydami Jo valią, verčia šias knygas į daugelį kalbų ir platina jas visame pasaulyje. Šiuo metu Jo knygos išverstos daugiau nei į 60 pasaulio kalbų, beto kasmet visame pasaulyje išplatinama apie 2 milijonus knygų.

Žemiau pristatome jums Jo Dieviškos Malonybės A.C Bhaktivedanta Svami Prabhupados knygas, išverstas į lietuvių kalbą. Jų, bei knygų rusų, anglų, lenkų kalbomis visada galite įsigyti mūsų centruose, kurių adresus jūs sužinosite šio tinklapio skyrelyje „Centrai”.

Maloniai kviečiame jus giliau susipažinti su senovės Indijos Vedų literatūros paslaptimis.

********************

Prašome paremti knygų platinimą padengiant Šrilos Prabhupados knygų spausdinimui bei su šių knygų platinimu susijusias išlaidas: Swedbank banke LT177300010118511925 SEB banke LT107044060001303307 darydami banko pavedimą pavedimo paskirtyje būtinai nurodykite – „Parama knygų platinimui”. PayPal – The safer, easier way to pay online!