Laikas

7 dienos per savaitę nuo 4 iki 21 val

Altorinio kambario etiketas

Maloniai prašome nusiauti batus prieš įeinant į altorinį kambarį. Galite palikti batus lentynose, o paltus ar kitus lauko drabužius koridoriaus drabužinėje. Prašome vertingus daiktus turėti su savimi.

Paprastai vyrai ir moterys šventyklos kambaryje sėdi atskirai.

Pastebėsite, kad įeidami į altoriaus salę, žmonės nusilenkia Dievybėms, Šrilai Prabhupadai ir kitiems susirinkusiems bhaktams. Taip vaišnavų tarpe rodoma pagarba.

Kambaryje yra kelios kėdės. Jei negalite sėdėti ant grindų sukryžiavę kojas, nesikuklinkite, pasinaudokite kėde. Kitokiu atveju galite prisijungti prie kitų, sėdinčių ant kilimėlių, padėtų ant grindų.

Programų metu giesmės yra dainuojamos sanskrito arba bengalų, kartais hindi kalba. Jei norite prisijungti, bet nežinote, ką kiti dainuoja, paprašykite šalia sėdinčių vaišnavų, kad duotų jums dainų tekstus ir vertimus. Paskaitos ir seminarai su nedidelėmis išimtimis vyksta lietuvių kalba. Jei paskaitos vyksta kita kalba, stengiamės kad būtų vertimas į lietuvių kalbą. Paskaitų metu aptariamas knygas dažniausiai galima įsigyti iš koridoriuje esančios vitrinos. Paprašykite netoliese esančių vaišnavų, kad jums padėtų ar patartų.