Šri Šri Nitai Gaurasundaros šventykloje kiekvieną darbo dieną vyksta tradiciniai pusryčiai (9.00 — 9.30 val.) ir pietūs (13.00 — 14.00 val.) arba Viešpaties malonės (prasadam) pagerbimas. Šie pietūs skirti visiems, norintiems išmokti maitintis «dvasiniu maistu».

Maisto valgymas vaišnavų tradicijoje turi svarbią reikšmę. Žmogus turi žinoti ką valgo, kaip, kada ir kokioje dvasios būsenoje, nes nuo to priklausys ne tik jo sveikata, bet ir mąstymas, visas gyvenimo būdas ir netgi tikslai. Daugelis išsilavinusių žmonių gerai supranta šiuos principus, kuriuos galima apibrėžti taip — «ką valgai tas ir esi». Ne mažiau svarbu kas gamina maistą, kas jį pateikia ir kokia tvyro atmosfera aplink.

Atsidavę kviečia vienas kitą į svečius ir vaišina kuo skanesnėmis vaišėmis, tai sukuria ypatingą draugystės atmosferą, o atsidavę gyvenantys šventykloje kviečia į svečius tuos kas nori būti «dvasiniais gurmanais». Šventykloje gaminamas maistas yra vegetarinis, sudvasintas ir labai skanus, jo neįmanoma gauti nė viename restorane. Visus maloniai kviečiama apsilankyti ir pasivaišinti!