Kaip bendruomenė mes nesame labai linkę  kalbėti apie pinigus. Tai gali nuvilti svečius ir mes niekuomet nenorime, kad žmonės jaustųsi spaudžiami.

Tačiau, aukojimas yra svarbi žmogaus tikėjimo dalis ir mes tikime gražia bendruomene, kuri gali klestėti padedant sau ir mūsų artimiesiems. Paprastai tariant aukojimas yra mūsų gyvenimo kartu pagrindas.

Aukodami šventyklai mes aukojame Viešpačiui, kad pinigai būtų panaudoti jo garbinimui ir jo šlovės skleidimui. Taip pat tai reiškia ir rūpestį Jo atsidavusiais, kadangi Viešpats visuomet būna kartu su savo atsidavusiais.

KAIP AŠ GALIU PAAUKOTI VILNIAUS KRIŠNOS SĄMONĖS RELIGINEI BENDRUOMENEI?

Elektroninė sąskaita (anksčiau tai vadinosi tiesioginio debeto paslauga)
Tai yra paprasta galimybė tiems, kurie nori, kad jų aukojimai būtų reguliarūs ir nuoseklūs. Taip pat tai sumažina mūsų administravimo sąnaudas ir padeda formuoti biudžetą. Prašome užpildyti elektroninės sąskaitos paraišką ir atsiųsti mūsų bendruomenės administracijai.

Internetu kreditine arba debetine kortele
Jūs galite padaryti vienkartinį paaukojimą Vilniaus Krišnos sąmonės religinei bendruomenei kreditine arba debetine kortele apsilankę mūsų internetiniame aukojimų puslapyje (Jūs galite paaukoti nesiregistruodami).

Grynais pinigais
Paaukojimai gali būti patalpinti į dėžutę priešais altorių arba į kitas paaukojimų dėžutes programų metu.  Taip pat juos galima tiesiogiai perduoti mūsų iždininkui Gaura Krišnai pr.

KAS YRA 2 % GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO?

Jeigu Jūs este Lietuvos mokesčių mokėtojas, tuomet Vilniaus Harė Krišna religinei bendruomenei Valstybinė mokesčių inspekcija gali grąžinti iki 2% Jūsų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Kad mes galėtume susigrąžinti Jūsų sumokėtą GPM mokestį Jūs turite pateikti VMI deklaraciją internetu arba užpildyti, atspausdinti, pasirašyti ir grąžinti mums jos popierinę formą. Formos pildymo instrukcija yra čia.

KAM GALIMA PAAUKOTI PINIGUS?

Jūsų paaukojimas gali būti tikslinis – Dievybių garbinimui, knygų platinimui,  pamokslautojų ir dvasinių mokytojų vizitų kaštų padengimui, švenčių organizavimui ir t.t. Jeigu Jūs turite kokį nors tikslinį pageidavimą, prašome jį nurodyti pavedimo formoje ir tuomet Jūsų lėšos bus panaudotos pagal Jūsų pageidavimą.

Žemiau yra galimi lėšų paaukojimo variantai:

KAS ATSITINKA SU PINIGAIS?

Vilniaus Krišnos sąmonės religinėje bendruomenėje tinkamas žmonių paaukojimų valdymas yra tiesioginio prioriteto klausymas. Šventyklos Tarybos nariai reguliariai stebi bendruomenės finansinę padėtį ir veikia sutinkamai su iš anksto nustatytu biudžetu.

Kaip registruota religinė bendruomenė  (įmonės kodas 192055843), mes rimtai atsižvelgiame į teisinius pinigų apskaitos tvarkymo reikalavimus.

Jeigu Jūs aptikote gramatinę klaidą, prašom, praneškite mums apie tai pažymėjus klaidingą tekstą ir paspaudys Ctrl+Enter.