Kviečiame visus norinčius sudalyvauti Harė Krišna festivalių ture Lenkijoje

Jei kada nors girdėjote apie Vasaros Turą Lenkijoje kartu su Indradjumna Svamiu Baltijos jūros pakrantėje ir norėjote prisijungti – dabar pats laikas – šiais metais mums Jūsų reikia labiau, nei bet kada anksčiau!!!!

Visų pirma reikalingi visi, kas norėtų dalyvauti pasirodymuose scenoje. Mes pradėsime nuo birželio 2 d. iki birželio 24 d. Žyvece (Żywiec) – ir mums reikia tų, kas galėtų vaidinti, dainuoti, šokti ir dalyvauti pasirodymuose. Taigi, jei esate menininkas, ar turite noro būti menininku, noro mokytis, ar kokių ypatingų įgūdžių – nedelsdami susisiekite su mumis!

Vasaros turą planuojame pradėti birželio 25 d. mūsų naujoje bazėje – valstybinėje mokykloje Wrzosowo mieste, netoli Kolobžego. JŠ Indradjumna Svamis bus kartu nuo pat pirmos dienos. Visi atvyksime į mokyklą birželio 25 d. ir pradėsime ruoštis pirmajam festivaliui, kuris įvyks liepos 1 d. Mes planuojame surengti festivalius, kurie truks 2 mėnesius iki rugpjūčio 22 d. Jei negalite atvykti visam laikotarpiui – atvykite tam laikotarpiui, kuriam galėsite.

Reikalingi atsidavusieji visoms veikloms – scenai, harinamoms, restoranui, apsaugai, vairavimui, virtuvei ir daugeliui kitų veiklų. Jei nekantraujate šiais metais dalyvauti ture – nelaukite ir susisiekite su Nrisimha Rupini ar Govinda Kaviradžu Lietuvoje arba su Nandini ar Džajatamu Lenkijoje – telefonu, per WhatsUp arba el. paštu – visi mūsų kontaktai pateikiami žemiau. Mums tikrai reikia visų, kurie gali prisidėti. Prašome atvykti. Tai labai ypatingi metai – po tokios ilgos pertraukos ir dabartinės pasaulio situacijos mums labiau nei bet kada anksčiau reikia atsidavusių iš Lietuvos. Praneškite prašom mums, jei galėsite atvykti.

Jūsų tarnai,
Nandini&Džajatam
Nandini +48 603122054
Džajatam + 48 601770849
Govinda Kaviradžas +370 647 92276
Nrsimha Rupini +370 675 66722