„Live to give“ – 2 mln. „Bhagavad-gitų”

Brangūs vaišnavai ir visi jiems gero linkintys,
Vyksta pasaulinė kampanija „Live to give“ – gruodžio mėnesį išplatinti 2 milijonus „Bhagavad-gitų“. Kiekviena išplatinta knyga – tai plyta Majapūro šventyklai-planetariumui! Artėjant „Bhagavad-gitos“ apsireiškimo dienai (šiemet – gruodžio 25) prisidėkime ir mes gaudami dvigubą malonę!
Būdamas jaunas bhaktas, 1971 m. Kalkutoje, Giriradža Svamis kreipėsi į Šrilą Prabhupadą: „Aš bandžiau suprasti, koks yra Jūsų troškimas, ir atrodo, kad Jums labiausiai patinka du dalykai: platinti Jūsų knygas ir pastatyti didelę šventyklą Majapūre“. Šrilos Prabhupados veidas nušvito, akys atsimerkė plačiai, ir Jis nusišypsojo sakydamas: „Taip, tu supratai. Jei visi pastatysite šią šventyklą, Šrila Bhaktivinoda Thakura asmeniškai ateis ir jus visus grąžins pas Dievą “.
Lietuvos jatros užsibrėžtas tikslas – išplatinti 1008 „Bhagavad-gitas“. Tai padaryti labai paprasta, jei mes kiekvienas išplatinsime bent po vieną šią nuostabią knygą.
Užsakyti knygų galite čia: m.me/veduzinios
arba telefonu 8 654 62037, mes saugiai jas paštu pristatysime Jums į namus arba kitu nurodytu adresu.
Dar paprasčiau nepraleisti šios malonės! Tiesiog paaukokite norimą sumą ir išpirkite „Bhagavad-gitas“, o platintojai pasirūpins, jog jos pasiektų skaitytojus. Išpirktos „Bhagavad-gitos“ yra dovanojamos bibliotekoms, universitetams, mokykloms, kalėjimams, nepasiturintiems ir kitoms įstaigoms. Sudalyvaukite knygų platinime neišėję iš namų!
Maha Višnu auka 1008 eur.
Maha Lakšmi auka 108 eur.
Maha maha auka 54 eur.
Maha auka 22 eur.
Nuolankioji auka 11 eur.
Maha nuolankioji auka 1 eur.
Arba kita Jūsų pasirinkta suma:)
Paaukojimus prašome pervesti į šią sąskaitą:
Labdaros ir paramos fondas Vedų žinios
LT537180900007700116
Mokėjimo paskirtyje nurodykite – „auka Gitoms“
Taip pat paaukojimus galima padaryti per Paypal (Šventyklos knygų platinimo fondui):

Parama


Kartu mes galime padaryti labai daug!
Nuoširdžiai dėkojame.