Vaišnavų vasaros festivalis 2023

Kviečiame Į Vaišnavų vasaros festivalį Baltic 2023!

Data: 2023 liepos 23-30 d.

Ar norite pagilinti savo dvasinę praktiką ir susitikti su panašiai mąstančiais žmonėmis?

Prisijunkite prie 𝐕𝐚𝐢𝐬̌𝐧𝐚𝐯𝐮̨ 𝗩𝗮𝘀𝗮𝗿𝗼𝘀 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘃𝗮𝗹𝗶𝘀 𝟮𝟬𝟮𝟯 , kur turėsite galimybę pabūti bhaktų draugijoje ir  pasisemti neįkainojamų įžvalgų iš patyrusių vaišnavų.

Būti vaišnavų sangos dalimi yra labai svarbu dvasiniam augimui ir tobulėjimui. Tai sukuria palankias sąlygas laikytis savo sadhanos ir galimybę užduoti klausimus, ieškoti patarimų ir dalytis savo patirtimi su kitais einančiais panašiu keliu.

Vaišnavų vasaros festivalis yra puiki proga patirti bendruomenės galią ir sustiprinti santykius su Šri Krišna. Pokalbiai, kirtanai, skanus prasadas ir dar daugiau.

Prisijunkite prie Vaišnavų vasaros festivalio ir ženkite kitą žingsnį savo dvasinės praktikos gilinimo link. Registruokitės dabar ir tapkite mūsų gyvybingos vaišnavų sangos dalimi!

JŠ Bhakti Čaitanja Svamio video pasveikinimas ir kvietimas į festivalį https://fb.watch/lI_jcwKnrd/

Svečiai: JŠ Bhakti Čaitanya Swamis, JŠ Sačinandana svamis, JŠ Dhirašanta dasa Gosvamis, JŠ Ananda Vardhana Svamis, JM Agnidev Prabhu, JM Narajani Mataji, JM Devaki Mataji, JM Madhavananda Prabhu, JM Višvavasu Prabhu, JM Ojasvi Prabhu, JM Šištakrit Prabhu, JM Gour Krišna Prabhu ir daugybė kitų svečių!

Apsigyventi galima Belvilio, Rūtos ir Paparčio poilsiavietėse, taip pat labai laukiame jūsų su palapinėmis pievoje šalia Bebrusų ežero. Atvykti galima ir be nakvynės.

Visa informacija čia: https://festivals.lt/vasaros-festivalis

Pasidalinkite šią žinute su draugais ir šeima, kad kartu galėtumėte leisti vasaros dienas pilnas dvasinio džiaugsmo ir pažinimo!