Mieli vilniečiai ir Vilniaus miesto svečiai,

Rathajatra Vilniuje
Rathajatra Vilniuje

Mieli vilniečiai ir Vilniaus miesto svečiai,

Nuoširdžiai kviečiame Jus į Rathajatros šventę ir jos baigiamojoje dalyje vyksiančią vedinę palankumo ceremoniją, kuri bus skirta vilniečių ir Vilniaus svečių gerovės ir dvasinio augimo labui.
Šie renginiai vyks Indiškų atostogų Vilniuje metu, birželio 20d. – Rathajatros šventė prasidės Rotušės aikštėje 15 val. ir vėliau keliaus Vilniaus gatvėmis iki V. Kudirkos aikštės, kur apie 17 val. 20 min. įvyks Palankumo ceremonija, vadinama aračiu.
Tai yra du autentiški, iš senosios ir giliosios Indijos kultūros ateinantys renginiai, kurie iki šių dienų išlaikė ne tik turtingą ir spalvingą formą, bet dar svarbiau ir tikrą, nesuvaidintą dvasinį turinį. Tai yra gera proga Vilniečiams tiesiog savo namuose prisiliesti prie tikrosios Indijos kultūros, pajausti, kaip betarpiškai ir nuoširdžiai Indiškoji tradicija kviečia žmones kurti santykius su Viešpačiu. Nes Rathajatros šventės giliausioji simbolinė prasmė yra pasodinti pasaulio Viešpatį (kurio vienas iš vardų indiškoje tradicijoje yra Džaganatha) į savo širdies vežimą ir prieraišumo virvėmis nutempti jį į tikruosius sielos namus, kur nėra sielvarto, nerimo, baimės ir priešiškumo.
Labai kviečiame Jus sudalyvauti šventės renginiuose ir taip patirti tikrosios Indijos dvasinės kultūros grožį.

Tarptautinė Krišnos sąmonės bendrija

https://www.govilnius.lt/aplankykite/renginiai/spalvinga-rathajatros-svente
https://www.govilnius.lt/aplankykite/renginiai/ievos-zasimauskaites-ir-voldemars-petersons-koncertas