Rathajatra Vilniuje 2021 07 10 Pradžia 16:00 Rotušės aikštėje

Vilnius Rathajatros šventė 2021 Vilniaus Šri Šri Nitai Gaurasundaros Šventykla Jaganatha Balarama Subhadra

💖💛 Rathajatros šventė Vilniuje 2021 liepos 10 dieną, šeštadienį (Pradžia 16:00) 💛💖

Kviečiame Indijos mylėtojus, dvasingumo ir Absoliučios Tiesos ieškotojus, religijų vienytojus ir visus kitus smalsuolius į džiaugsmingą šventę, kurios giliausioji prasmė – pasodinti Džaganathą – pasaulio Viešpatį, visų religijų Viešpatį į savo širdies vežimą ir prieraišumo virvėmis nutempti jį į tikruosius sielos namus, kur nėra sielvarto, nerimo, baimės ir priešiškumo.🤗

💖Šventės Garbės Svečiai:

🌸JŠ Dhirašanta Dasa Gosvamis
http://dhirasantagoswami.com/ );
🌸JŠ Ananda Vardhana Svamis
( Harinama Mandir https://harinammandir.com/lt/ );

💛PROGRAMA:

💖💛14val. kviečiame visus kartu papietauti Šri Šri Nitai Gaurasundaros šventyklos kiemelyje (Raugyklos g. 23, Vilnius).💛💖
Būtina išankstinė registracija:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdSKesviS1bWN…/viewform
🌸15:45 val. iš Šri Šri Nitai Gaurasundaros šventyklos išlydėsime Džaganathą su broliu Baladeva ir seserimi Subhadra pasimatyti su miesto svečiais ir gyventojais.
💖💛 ŠVENTĖS PRADŽIA 16:00 Rotušės aikštėje.💛💖
🌸Džaganatha su broliu Baladeva ir seserimi Subhadra atvyks į susitikimo vietą. Po to vyks arati (ritualas visų žmonių palankumui), bus giedamos mantros.
Vežimas judės iš Rotušės aikštės, važiuos Rotušės aikšte, Pilies gatve, Katedros aikšte, Gedimino prospektu. Traukiant vežimą skambės mantros, vyks šokiai.
💖💛18:00 val. – 19:00val. vežimas apsistos Kudirkos aikštė, o po to su eisena grįš atgal į Rotušės aikštę ir iš ten išlydėsime Dievybes į Šventyklą.💛💖

💛Filosofinė šventės reikšmė trumpai💛

Ši šventė daugialypė, nes nežinia, ar Dievas Pats mus veda į sąjungą su juo, ar mes pirmi pakviečiame Jį į susitikimą. Aišku tik viena, kad namai, į kuriuos savo širdies vežime mes visi jį tempiame, yra ir Dievo ir mūsų namai. Nors ši šventė labai spalvinga ir triukšminga, vis tik ji yra širdies ir ramybės šventė.
Traukdami vežimą su Pasaulio Viešpačiu – Džaganatha, kuris apima Vedų trejybę – Egzistenciją, Suvokimą ir Palaimą (atitinkamai Baladeva, Krišna ir Subhadra) miesto gatvėmis, mes pirmiausia atliekame vidinį veiksmą – pakviečiame Viešpatį atsisėsti mūsų širdies vežime, ir traukiame jį širdies vežime į susitikimo vietą – sielos namus, kuriuos Vedos vadina Vrindavanu.
Džaganatha (sanskr. jagan nātha – visatos viešpats) – pati džiaugsmingiausia Dievo forma: Jo akys išsiplėtusios iš meilės, šypsena – per visą veidą, ir net rankos susitraukusios į kūną iš malonumo, matant Jį šlovinančius atsidavusius žmones.
Rathajatra (sanskr. ratha yatra – vežimų šventė), kurios prasmė aprašyta aukščiau, tūkstančius metų kasmet švenčiama Indijoje, Odišos valstijoje, Puryje – mieste prie vandenyno. Ji sutraukia milijonus įvairiausių tikėjimų žmonių iš viso pasaulio. 1968 m.
ISKCON įkūrėjas-ačarja A.C. Bhaktivedanta Svami Prabhupada surengė pirmąją Rathajatros šventę Vakarų pasaulyje. Ši šventė dabar vyksta daugybėje miestų pasaulyje. Lietuvoje pirmoji Rathajatros šventė įvyko 1992 m.

🌺Norite paremti šventę, kad ši būtų didesnė, gražesnė, spalvingesnė? 🥳🤗💓

Jūs galite paaukoti į vieną iš mūsų sąskaitų (mokėjimo paskirtyje nurodant “Rathajatrai 2021”):
Vilniaus Krišnos sąmonės religinė bendruomenė,
Swedbank banke: LT177300010118511925,
SEB banke: LT107044060001303307

Vilnius Rathajatros šventė 2021 Vilniaus Šri Šri Nitai Gaurasundaros Šventykla

🌸 Norint gauti daugiau informacijos, ar kilus klausimams kreipkitės į organizatorę Mildą +37069878079;

🌺♥💟Ačiū Jums labai labai!💟♥🌺

🌸Taip pat kviečiame sekti Rathajatros naujienas https://www.facebook.com/RathajatraVilnius

💛💓💟Jay Jaganath! 💟💓💛

Jeigu Jūs aptikote gramatinę klaidą, prašom, praneškite mums apie tai pažymėjus klaidingą tekstą ir paspaudus Ctrl+Enter.