Vilniaus miesto mero vizitas Vilniaus šventykloje, 2018 11 09

Mero apsilankymas

Pateikiame šiek tiek informacijos apie Vilniaus šventykloje praėjusį bendruomenės susitikimą su Vilniaus meru R. Šimašiumi. Susitikimas vyko 2018 metų lapkričio 9 dieną, nuo 11:30 iki 13:10;

Dalyvavusiųjų nuomone priėmimas buvo labai sėkmingas. Laikas buvo praleistas jaukiai, o kartu ir maksimaliai dalykiškai.

Meras atvyko su dviem padėjėjom – Ieva atsakinga už renginius, o Ilma – už turto klausimus. Svečiai atsinešė gražią dovaną – dailiai supakuotą vaisių kalną.

Padabinome visus girliandomis, o tada altoriniame kambaryje prasidėjo susitikimas su kongregacija – svečiai sėdėjo ant kėdžių, kur paprastai stovi vyasasana, o didesnioji dalis irgi sėdėjo ant kėdžių.

Egidijus buvo pagrindinis susirinkimo vedėjas. Jis trumpai supažindino su Dievybėmis altoriuje, o tada Dojal Govinda d. papasakojo apie bendruomenę, o Šatakula d. ilgiau papasakojo apie mūsų filosofiją. Susitikime dalyvavo nemažas bhaktų būrelis. Pokalbis buvo šiltas. Meras ne kartą minėjo mūsų eisenas ir šypsenas kaip skiriamąjį Vilniaus miesto bruožą, taip pat kalbėjo apie vegetarinės mitybos aspektus.

Atidarius altorių Dievybių garbinimo ceremonijai, svečiai bei kiti bendruomenės nariai pasiūlė ugneles Viešpačiui Damodarai, o tuo metu Ašvini Kumaras vedė kirtaną. Matadži Evelina fotografavo visą renginį.

Po to svečiai perėjo į gyvenamąsias patalpas, kur jiems buvo patiekti pietūs. Prie stalo su svečiais sėdėjo Nritja Gopalas, Kęstutis ir Sanaka Kumaras. Dojal Govinda patarnavo susirinkusiems prie stalo. Šalia taip pat sukiojosi Akšaja Krišna su Egidijumi. Besivaišinant buvo kalbama apie plėtros aspektus, taip pat apie viešuosius renginius. Merui vaišės patiko, todėl jį supažindinome su virėju, Renukasūta. Pavaišinome ir kačioriais – jie taip pat patiko. Pasirodo, kai jis dar buvo Teisingumo ministras, užbėgdavo į „Radharanę“ samosų. Nritja Gopalas visus pavaišino tortu iš „Holigans“, kuris visiems labai patiko.

Po vaišių svečiams padovanojome po knygų komplektą ir mahaprasado saldumynų dėžutę. Išlydint svečius Egidijus palinkėjo merui kartoti Hare Krišna, jeigu kada būtų sunku!

Nuolankiai Jūsų Šventyklos Tarnai

 

Jeigu Jūs aptikote gramatinę klaidą, prašom, praneškite mums apie tai pažymėjus klaidingą tekstą ir paspaudus Ctrl+Enter.